Facturi Decembrie 2020

EmitentFactura
ITS32436
ITS32437
ITS32438
ITS32439
ITS32440
ITS32441
ITS32442
ITS32443
Network One Distribution9001667544
Rocast20029
Rom Telteks Cablu Impex47754
Administrare Active Sector 31558
ADPB2478
ADPB5083
Avitech COFAVT124461
BNT Sistem1209892
Brand Design Team3047118
Chorus Marketing and Distribution9142390
Chorus Marketing and Distribution9143165
Chorus Marketing and Distribution9143394
Dante International219200508091
Dante International219910245709
DIGi58291708
Digi63308224
Elfast20366
Elfast20371
Elfast20375
Elkotech RomaniaELKR770398
Elkotech RomaniaELKR770560
European Business Machines637
Fan Courier Express6336815
Hard Line Construct4523
Icon Medica5871
ITS32449
ITS32450
ITS32451
ITS32452
ITS32453
ITS32454
ITS32455
ITS32456
ITS32457
ITS32458
ITS32459
ITS32460
ITS32461
ITS32462
ITS32463
ITS32464
ITS32465
ITS32466
ITS32467
ITS32468
ITS32469
ITS32470
ITS32471
ITS32472
ITS32473
ITS32474
ITS32475
ITS32476
ITS32477
ITS32478
ITS32479
ITS32480
ITS32481
ITS32482
ITS32483
ITS32484
ITS32485
ITS32486
ITS32487
ITS32488
ITS32489
ITS32490
ITS32491
ITS32492
ITS32534
ITS32493
ITS32494
ITS32495
ITS32496
ITS32497
ITS32498
ITS32499
ITS32500
ITS32501
ITS32502
ITS32503
ITS32504
ITS32505
ITS32506
ITS32507
ITS32508
ITS32509
ITS32510
ITS32511
ITS32512
ITS32513
ITS32514
ITS32517
ITS32518
ITS32519
ITS32520
ITS32521
ITS32522
ITS32523
ITS32524
ITS32525
ITS32526
ITS32527
La Fantana 13689425
Lasting System91109947
Lukoil RomaniaLKR20SB00L17672
Mac Douglas Grup8097217
Mac Douglas Grup8096897
Metro Cash & Carry Romania0036000039002760
Metro Cash & Carry Romania0036000010036515
Mondo Plast30049557
OPS35338
P Plus 200276884
P Plus 200277624
Plast Communication647
Plast Communication2017182
Rocast20111
Romstal Imex1003163442
Sam Creative Solutions4149
Secpral COMFV20BB0000698
Secpral COMFV20B0008827
Secpral COMFV20CJ0012712
Secure work solutions317
Siel Invest207730
SMD Plus TehnologyTSMD29682
SMD Plus TehnologyTSMD29775
UNTRRWROV1372524
Volta65849
Wunder HaffAT237774
Wunder HaffAT238008
Wunder HaffAT238019
YLI Eternit Acces51181
YLI Eternit Acces51181
ADPBACM2020
Altex RomaniaF0024004
Caranda Baterii10814
Darius Alarme&Audio2087
Elbi Electric&LightningEL1HW204002969
Elkotech RomaniaELKR770560
Fanplace IT0529296
Fanplace IT0530400
La Fantana13723692
Lukoil ROmaniaLKR20SD00L18185
Mac Douglas Grup8097272
Mac Douglas Grup8097285
Metro Cash&Carry Romania0036000006049045
Network One Distribution9001689188
Renania Trade20067923MS
SecpralFV20OT0008054
Team TelecomTEAM7039276
Telekom ROmania Mobile COmmunication200110062741
Top TechOFT2491
Volta Electric65929
Avitech CO124575
Avitech CO124615
Bricostore Romania508200020196
Concept Data Solutions 826
Dante International219200714950
Dante International219911987124
DGS S360531
Dipet Servcom42430
Elbi Electric&LightingEL2GN202004574
Fan Courier Express6372521
Fast Park35
GVD Power Energy866
ITS32515
ITS32516
ITS32517
ITS32528
ITS32529
ITS32530
ITS32531
ITS32533
ITS32534
ITS32535
ITS32537
ITS32539
Leroy Merlin Romania190179395
Mac Douglas Group8097403
Meknet International12299
MetaTools202009795
Network One Distribution9001692985
Sam Creative Solutions4149
Siel Invest208010
Volta Electric65954
WaveZon OpticsWave609
Wunder HaffAT240968
ADPB2501
Arc ElectronicAELBU18060879
Arc ElectronicAELBU18060880
Car Wash Prestserv163
Chorus Marketing and Distribution9145222
Conex Electronic982362
Dante International219911987124
European Business Machines662
Fan Courier Express6407436
Hoiura Electro Construct1270
Lukoil RomaniaLKR20SD00L19299
Mac Douglas Grup8097437
Munteanu Engineering171
Network One Distribution9001706532
Secpral COMFV20BB0000987
Service Inclus29463
Transart4022207
Volta Electric66011
ITS32515
ITS32516
ITS32532
ITS32535
ITS32536
ITS32538
ITS32540
ITS32541
ITS32542
ITS32543
ITS32544
ITS32546
ITS32547
ITS32548
ITS32549
ITS32550
ITS32551
ITS32552
ITS32553
ITS32554
ITS32555
ITS32556
ITS32557
ITS32558
ITS32559
ITS32560
ITS32561
ITS32562
ITS32563
ITS32564
ITS32565
ITS32566
ITS32567
ITS32568
ITS32569
ITS32570
ITS32571
ITS32572
ITS32581
ITS32582
ITS32583
ITS32584
ITS32585
ITS32586
ITS32587
ITS32588
ITS32589
ITS32590
ITS32591
ITS32592
ITS32593
ITS32594
ITS32595
ITS32596
ITS32597
ITS32598
ITS32599
ITS32600
ITS32601
ITS32602
ITS32603
ITS32604
ITS32605
ITS32606
ITS32607
ITS32608
ITS32609
ITS32610
ITS32611
ITS32573
ITS32574
ITS32575
ITS32576
ITS32577
ITS32578
ITS32579
ITS32580
ITS32612
ITS32613
ITS32614
ITS32615
ITS32616
ITS32617
ITS32618
ITS32619
Oficiul National al Registrului ComertuluiH1010113
Oficiul National al Registrului ComertuluiJ1006832
Mac Douglas Grup3097437