Facturi mai 2019

EmitentFactura
Internet & Tehnologie S30860
Internet & Tehnologie S30861
Internet & Tehnologie S30862
Internet & Tehnologie S30863
Internet & Tehnologie S30864
Internet & Tehnologie S30865
Internet & Tehnologie S30866
Internet & Tehnologie S30867
Internet & Tehnologie S30868
Internet & Tehnologie S30869
Internet & Tehnologie S30870
Internet & Tehnologie S30871
Internet & Tehnologie S30872
Internet & Tehnologie S30873
Internet & Tehnologie S30874
Internet & Tehnologie S30875
Internet & Tehnologie S30876
Internet & Tehnologie S30877
Internet & Tehnologie S30878
Internet & Tehnologie S30879
Internet & Tehnologie S30880
Internet & Tehnologie S30881
Internet & Tehnologie S30882
Internet & Tehnologie S30883
Internet & Tehnologie S30884
Internet & Tehnologie S30885
Internet & Tehnologie S30886
Internet & Tehnologie S30887
Internet & Tehnologie S30888
Internet & Tehnologie S30889
Internet & Tehnologie S30890
Internet & Tehnologie S30891
Internet & Tehnologie S30892
Internet & Tehnologie S30893
Internet & Tehnologie S30894
Internet & Tehnologie S30895
Internet & Tehnologie S30896
Internet & Tehnologie S30897
Internet & Tehnologie S30898
Internet & Tehnologie S30899
Internet & Tehnologie S30900
Internet & Tehnologie S30901
Internet & Tehnologie S30902
Internet & Tehnologie S30903
Internet & Tehnologie S30904
Internet & Tehnologie S30905
Internet & Tehnologie S30906
Internet & Tehnologie S30907
Internet & Tehnologie S30908
Internet & Tehnologie S30909
Internet & Tehnologie S30910
Internet & Tehnologie S30911
Internet & Tehnologie S30912
Internet & Tehnologie S30913
Internet & Tehnologie S30914
Internet & Tehnologie S30915
Internet & Tehnologie S30916
Internet & Tehnologie S30917
Internet & Tehnologie S30918
Internet & Tehnologie S30919
Internet & Tehnologie S30854
Internet & Tehnologie S30855
Internet & Tehnologie S30856
Internet & Tehnologie S30857
Internet & Tehnologie S30858
Internet & Tehnologie S30859
Internet & Tehnologie S30923
Internet & Tehnologie S30924
Internet & Tehnologie S30920
Internet & Tehnologie S30921
Internet & Tehnologie S30922
Avangate BV dba 2CheckoutBV38253152
Avangate BV dba 2CheckoutBV38253224
Conex Electronic0958107
Honest General Trading SRLF-IF00635036
Volta Electric SRLVOLTA61969
Leroy Merlin Romania SRL190063352
Leroy Merlin Romania SRL280006677
Logos Sfera Grup SRLLS06427
Tire Expert SRL12610830
Volta Electric SRLVOLTA62012
Dedeman SRL-DED-84R0116633
Dedeman SRL-DED-8400210927
Dedeman SRL-DED-8400210928
European Business Machines SRLEBM0315
European Business Machines SRLEBM0316
Honest General Trading SRLIF00635917
La Fantana SRLFFLFTBU11661329
Mac Douglas Grup SRL8081017
S&T Romania SRLSNTRO22000149
RCS&RDSFDB19-28053341
Electrogrup SAELG201301200
Concept Data Solutions SRLCDS2019330
Administrare Active Sector 3ADM1187
Administrare Active Sector 3ADM1209
PC Garage SRLPCG078287255.
Jumbo ECR SRLB11FE24599
Metro Cash&Carry Romania SRL9027000006018142
Mind Communication SRLMIND201911
Volta Electric SRLVOLTA62032
Directia Generala de Salubritate S3DGS19-13837
Corsar Online SRLCEL2251582
Corsar Online SRLCEL2248019
Corsar Online SRLCEL2247237
Concept Data Solutions SRLCDS2019-349
Concept Data Solutions SRLCDS2019-347
Arc Electronic SRLAELBU018049430
Arc Electronic SRLAELBU018049428
Arabesque SRLBU20-1015216
Zaniat Com SRLPUC49938
Wavezon Optics SRLWAVE252
Volta Electric SRLVOLTA62067
Volta Electric SRLVOLTA62066
Telekom Romania SATKRM190103935662
Renault Commercial Roumanie SRLRNRO3309359RE
RA Software sro905401072
RA Software sro905401039
PMC Group Distributie SRLPMC0188435
Leroy Merlin Romania SRLI19M06190066388
Leroy Merlin Romania SRL190064382
Geva Construct Ambient SRLGEVA3345
GDV Power Energy SRLGDV00453
Metro Cash&Carry Romania SRL9027000006021623
Leroy Merlin Romania SRL080026572
Lasting System SRL91082583
La Fantana SRLFFLFTBU11673604
HonestbGeneralbTrading SRLF-IF00640928
European Business Machines SRLEBM0322
Corsar Online SRLCEL2255295
Conex ElectronicCNX0025390
Colina Motors SRLF-PL19007648
Altex Romania SRLATX199003833
Altex Romania SRLATX027893343
Altex Romania SRL199003833
Altex Romania SRLATX-027900121
Volta Electric SRLVOLTA62135
Volta Electric SRLVOLTA62083
Uniunea Nationala a Transportatorilor Rutieri din RomaniaWROV753452
Uniunea Nationala a Transportatorilor Rutieri din RomaniaWROV753416
Team Telecom SRLTEAM7032286
RA Software sro905401121
Praktiker Romania SAPRK19508007956